محصولات منتخب - شرکت تک چهره
  خانه / محصولات منتخب / پرفروش ترین ها
این کرم دارای 2 خاصیت و عمل مهم می باشد  (سفید کننده و ضد پیری زودرس) این کرم موجب شفافیت پوست صورت و از بین رفتن لکه های قهوه ای می گردد . همچنین این فراورده پوست را در مقابل اشعه UV محافطت کرده و با حفظ خاصیت انعطاف پذیری پوست روند پیری آن را به تاخیر می اندازد . عصاره ریشه شاه توت ژاپنی ، با مهار آنزیم تیروزیناز باعث محو شدن لکه های قهوه ای رنگ می گردد . عصاره گیاه خارا شکن Saxifragus خاصیت ضد التهابی داشته و قرمزی و سوزش پوست را بر طرف می کند . تانن موجود در این عصاره مانع اکسیداسیون چربی ها گردیده و بر ضد رادیکالهای آزاد عمل می کند . همچنین آربوتین که در این عصاره یافت می شود ، مولکولی طبیعی با خاصیت سفید کنندکی می باشد . اکسید تیتانیوم و فیلتر های خورشیدی موجود در این محصول پوست را دربرابر اشعه UV نور آفتاب محافظت می نماید . عصاره ریشه گیاه Scutellaria خاصیت ضد التهابی داشته و موجب مهار آنزیم تیروزیناز (محو شدن لکه های قهوه ای) می گردد . عصاره آب انگور مهار کننده تیروزیناز می باشد . ویتامین E استات ، پوست را در مقابل رادیکالهای آزاد محافظت کرده و موجب بازسازی و رشد و نمو سلولهای پوستی می گردد.
ترکیب جلبک دریایی ، یک عامل آنتی اکسیدان قوی با خاصیت سم زدایی می باشد . ترکیبات مرطوب کننده ، از قبیل اوره ، هیالورونیک اسید و گلیسرین موجب لطافت و نرمی پوست می گردد . عصاره ختمی مردابی Marshmallow Extract موجب نرمی و لطافت پوست گردیده و جهت درمان قرمزی پوست بکار میرود .
• ترکیبات فعال :
عصاره ریشه شاه توت ژاپنی ، عصاره خارا شکن ، عصاره ریشه گیاه Scutellaria ، عصاره آب انگور ، ویتامین E ، ترکیب جلبک دریائی ، مرطوب کننده ها ، عصاره ختمی مردابی ، اکسید تیتانیوم و فیلتر های اشعه . UV
روش مصرف :
پس از پاک کردن صورت مقداری از كرم را از ناحیه گردن به بالا بر روی صورت بمالید ، از این کرم هر روز بمدت 6الی 8 هفته مصرف نمائید تا شفافیت و زیبایی رنگ چهره به حالت شادابی اولیه باز گردد و لکه های قهوه ای رنگ محو شود .
 
این کرم موجب روشن شدن ، مرطوب نمودن و تغذیه پوست دور چشم می شود . ترکیبات سفید کننده مخلوطی از عصاره 4 گیاه به شرح زیر می باشد .
• Saxifra Stolonifera
• Scutellaria Root
• Mulberry Root
• Grape Extract
عصاره های فوق اثر سفید کنندگی و روشن کنندگی قوی روی پوست دارند و این عمل را با مهار آنزیم تیروزیناز موجب می گردد . عصاره کاکل ذرت دارای خاصیت آرامبخش و ضد التهابی پوست می باشد . DNA دریایی ، محرک رشد و نمو سلولهای تازه بوده و موجب جوانی پوست می گردد . علاوه بر آن خاصیت ضد چین و چروک و کاهش قرمزی پوست را دارد .ویتامین E ، ضد رادیکالهای آزاد بوده و مانع پیری زودرس پوست گردیده و همچنین خاصیت ضد التهابی و نرم کنندگی پوست را دارد . عصاره Butcherbroom دارای خاصیت ضد التهابی و آرامبخش بوده و تقویت کننده جداره رگها می باشد . این محصول فاقد عطر می باشد .
• ترکیبات فعال :
ترکیبات سفید کننده مخلوطی از چهار گیاه ، عصاره کاکل ذرت ، DNA دریایی ، ویتامین E ، عصاره . Butcherbroom
• روش مصرف :
صبح و عصر بعد از پاک کردن آرایش چشمها مقدار کمی از کرم را به دور چشم بمالید ، مراقب باشید به داخل چشم نفوذ نکند. این کرم را می توان بعنوان پایه برای آرایش چشمها نیز مصرف نمود . بدون عینک آفتابی در مقابل نور خورشید قرار نگیرید .
 
از آنجا که محصولات مراقبتی پوست در شب و دور از استرس و اشعه UV تاثیر گذار تر هستند ، این کرم در شب باعث درخشندگی و شادابی پوست می گردد . عصاره ریشه شاه توت ژاپنی ، با مهار آنزیم تیروزیناز باعث محو شدن لکه های رنگی پوست می گردد . عصاره گیاه خاراشکن Saxifragus ، خاصیت ضد التهابی داشته وقرمزی و سوزش پوست را برطرف می کند . ترکیبات فعال این عصاره شامل تانن وآربوتین می باشند ،تانن مانع از اکسیداسیون چربی ها گردیده و بر ضد رادیکالهای آزاد عمل می کند ، همچنین آربوتین مولکولی طبیعی با خاصیت سفید کنندگی می باشد . عصاره ریشه گیاه Scutellaria خاصیت ضد التهابی داشته و موجب مهار تیروزیناز  محو شدن لکه های رنگی می گردد . عصاره آب انگور ، مهار کننده تیروزیناز می باشد . Gatuline RC اکسیژن رسانی به سلولها را تسهیل نموده و خاصیت سم زدایی داشته و موجب لطافت و مرطوب نمودن پوست می گردد . ترکیبات مرطوب کننده از قبیل اوره ، اسید هیالورونیک و گلیسرین موجب لطافت و نرمی پوست می گردد . ویتامین e استات ، پوست را در مقابل رادیکالهای آزاد محافظت کرده و موجب بازسازی و رشد و نمو سلولهای پوستی می گردد . ترکیب جلبک دریایی ، یک عامل آنتی اکسیدان قوی با خاصیت سم زدایی می باشد .
• ترکیبات فعال :
عصاره ریشه شاه توت ژاپنی ، عصاره خارا شکن ، عصاره ریشه گیاه
Scutellaria ، عصاره آب انگور ، Gatuline RC ، مرطوب کننده ها ، ویتامین E استات ، ترکیب جلبک دریایی .
• روش مصرف :
هر شب بعد از پاک کردن آرایش صورت ، مقداری از این کرم را بر روی پوست صورت و گردن از پائین به بالا به ملایمت بمالید.
 
  •   ایران، تهران،ابتدای بزرگراه چمران،پارک وی، روبروی هتل استقلال، کوچه تیر، پلاک 7  
  •   -2774 -(021) -98+
  •   3860 -2620 -(021) -98+
  • info@takchehreh.com

عضویت درخبرنامه