کرم سفید کننده روز صورت - شرکت تک چهره
  خانه / محصولات منتخب / پرفروش ترین ها / کرم سفید کننده روز صورت
این کرم دارای 2 خاصیت و عمل مهم می باشد  (سفید کننده و ضد پیری زودرس) این کرم موجب شفافیت پوست صورت و از بین رفتن لکه های قهوه ای می گردد . همچنین این فراورده پوست را در مقابل اشعه UV محافطت کرده و با حفظ خاصیت انعطاف پذیری پوست روند پیری آن را به تاخیر می اندازد . عصاره ریشه شاه توت ژاپنی ، با مهار آنزیم تیروزیناز باعث محو شدن لکه های قهوه ای رنگ می گردد . عصاره گیاه خارا شکن Saxifragus خاصیت ضد التهابی داشته و قرمزی و سوزش پوست را بر طرف می کند . تانن موجود در این عصاره مانع اکسیداسیون چربی ها گردیده و بر ضد رادیکالهای آزاد عمل می کند . همچنین آربوتین که در این عصاره یافت می شود ، مولکولی طبیعی با خاصیت سفید کنندکی می باشد . اکسید تیتانیوم و فیلتر های خورشیدی موجود در این محصول پوست را دربرابر اشعه UV نور آفتاب محافظت می نماید . عصاره ریشه گیاه Scutellaria خاصیت ضد التهابی داشته و موجب مهار آنزیم تیروزیناز (محو شدن لکه های قهوه ای) می گردد . عصاره آب انگور مهار کننده تیروزیناز می باشد . ویتامین E استات ، پوست را در مقابل رادیکالهای آزاد محافظت کرده و موجب بازسازی و رشد و نمو سلولهای پوستی می گردد.
ترکیب جلبک دریایی ، یک عامل آنتی اکسیدان قوی با خاصیت سم زدایی می باشد . ترکیبات مرطوب کننده ، از قبیل اوره ، هیالورونیک اسید و گلیسرین موجب لطافت و نرمی پوست می گردد . عصاره ختمی مردابی Marshmallow Extract موجب نرمی و لطافت پوست گردیده و جهت درمان قرمزی پوست بکار میرود .
• ترکیبات فعال :
عصاره ریشه شاه توت ژاپنی ، عصاره خارا شکن ، عصاره ریشه گیاه Scutellaria ، عصاره آب انگور ، ویتامین E ، ترکیب جلبک دریائی ، مرطوب کننده ها ، عصاره ختمی مردابی ، اکسید تیتانیوم و فیلتر های اشعه . UV
روش مصرف :
پس از پاک کردن صورت مقداری از كرم را از ناحیه گردن به بالا بر روی صورت بمالید ، از این کرم هر روز بمدت 6الی 8 هفته مصرف نمائید تا شفافیت و زیبایی رنگ چهره به حالت شادابی اولیه باز گردد و لکه های قهوه ای رنگ محو شود .
 
  •   ایران، تهران،ابتدای بزرگراه چمران،پارک وی، روبروی هتل استقلال، کوچه تیر، پلاک 7  
  •   -2774 -(021) -98+
  •   3860 -2620 -(021) -98+
  • info@takchehreh.com

عضویت درخبرنامه