محصولات منتخب - شرکت تک چهره
  خانه / محصولات منتخب / پیشنهاد ویژه
قلم ضد لک و پیگمانهای قهوه ای می تواند روی لک های قهوه ای رنگ پوست به صورت موضعی اثر کرده و موجب محو شدن لکه های قهوه ای وتیره گردد . این فراورده برای هر نوع پوستی مناسب بوده و با غلظت بالا بدون مواد چرب و عاری از هرگونه مواد رنگی می باشد . عصاره ریشه شاه توت ژاپنی با مهار تیروزیناز باعث محوشدن لکه های قهوه ای رنگ می گردد . عصاره خارا شکن  Saxifragusخاصیت ضد التهابی داشته و قرمزی و سوزش پوست را برطرف میکند . تانن موجود در این عصاره مانع از اکسیداسیون چربی ها گردیده و بر ضد رادیکالهای آزاد عمل میکند همچنین آربوتین که در این عصاره یافت میشود مولکولی طبیعی با خاصیت سفید کنندگی می باشد . عصاره ریشه Scutellaria خاصیت ضد التهابی داشته و موجب مهار تیروزیناز ) محو شدن لکه های قهوه ای ( می گردد . عصاره آب انگور مهار کننده تیروزیناز می باشد .ویتامین E استات و ویتامین A پوست را در مقابل رادیکانهای آزاد محافظت کرده و موجب بازسازی و رشد و نمو سلولهای پوستی می گردد . ترکیبات مرطوب کننده موجب نرم کنندگی و لطافت پوست شده و خاصیت آرامبخش دارد .
• ترکیبات فعال :
عصاره ریشه توت ژاپنی ، عصاره گیاه خاراشکن ، عصاره ریشه گیاه Scutellaria ، عصاره آب انگور، ویتامین E ، ویتامین A و ترکیبات مرطوب کننده .
• روش مصرف :
قلم ضد لک و پیگمانهای قهوه ای رنگ را روی پوست تمیز و و دقیقا روی نقاط رنگی استفاده کرده تا نیم ساعت بعد از استفاده ،از شستن پوست خودداری نمایید . این عمل را چند بار در هفته و بمدت 6 تا 8 هفته ادامه دهید . از تماس با چشم خودداری نمائید .
 
• موارد مصرف :
این ژل سرشار از مواد ضد عفونی کننده و آرامبخش بوده و صورت را کاملا تمیز و پاک می کند . اسید سالیسیلیک % Salicylic Acid 0.4 موجود دراین ژل خاصیت پاک کنندگی و پوست اندازی داشته و میکروب کش می باشد . این ماده عفونت ثانویه ای که در اثر جوش های سر سیاه و لکه های قرمز در صورت ایجاد می شود را از بین می برد . آلانتوئین Allantoin خاصیت ضد چربی داشته و موجب التیام و درمان تحریکات و قرمزی پوست می گردد . عصاره گزنه سفید  White Nettle Extract ، عصاره برگهای این گیاه دارای فلاونوئید ، اسید فنولیک و تانن های کاتشین بوده که قابض و جمع کننده پوست بوده و همچنین خاصیت ضد چربی دارد . این محصول دارای اثر طولانی مدت می باشد بدون اینکه باعث خشکی پوست گردد .
• ترکیبات فعال :
اسید سالیسیلیک ، آلانتوئین ، عصاره گزنه سفید
• روش مصرف :
روزانه یک الی دو مرتبه ژل را بر روی گونه ها و بینی مالیده سپس بدقت و بطور کامل با آب شتشو داده و خشک نمائید . مراقب باشید از تماس ژل با چشم خودداری شود .
 
• موارد مصرف :
شب زمان مناسبی برای انجام مراقب های پوستی است . این کرم ترکیب مناسبی برای مراقبت از پوست های چرب بوده و خاصیت ضد چربی و ضد باکتریایی دارد . گیاه بابا آدم Cytobiol Burdock ، بعلت دارا بودن پلی فنولها خاصیت ضد چربی و ضد میکروب دارد . Fucogel 1000 PP یک پلی ساکارید طبیعی است که از خشکی پوست جلوگیری نموده و موجب لطافت و نرمی پوست می گردد . اسید هیالورونیک قدرت بالایی در جهت حفظ آب پوست دارد Gatuline RC اکسیژن رسانی به سلولهای را تسهیل نموده و خاصیت سم زدایی داشته و موجب لطافت و مرطوب نمودن پوست می گردد . روغن پامچال Primerose Oil موجب کاهش قرمزی و تحریکات پوستی می گردد . روغن هسته زرد آلو Apricot Cores Oil مانع از خشکی پوست شده و پوست را به حالت نرم و لغزنده حفظ می کند . کره Shea شامل اسید های چرب و تری گلیسریدها می باشد . روی ) به شکل نمک روی ( باعث بازسازی و ترمیم بافت های صدمه دیده می گردد . بیوتین ) ویتامین H ( در انواع متابولیسم های بدن دخالت داشته و فقدان آن در بدن ترشحات چربی را افزایش می دهد . Triclosan دارای خاصیت آنتی سپتیک می باشد .
• ترکیبات فعال :
3.4% AHA . گیاه بابا آدم ، فوکوژل 1000 پی پی ، اسید هیالورونیک ، Gatuline  ، روغن پامچال ، روغن هسته زرد آلو ، کره Shea ،روی ، بیوتین . . Triclosan
• روش مصرف :
هر شب پس از پاک کردن پوست با ژل یا کف پاک کننده صورت ،از این کرم استفاده نمائید . از تماس کرم به دور چشم خودداری نمائید .
 
  •   ایران، تهران،ابتدای بزرگراه چمران،پارک وی، روبروی هتل استقلال، کوچه تیر، پلاک 7  
  •   -2774 -(021) -98+
  •   3860 -2620 -(021) -98+
  • info@takchehreh.com

عضویت درخبرنامه