قلم ضد لک پوست - شرکت تک چهره
  خانه / محصولات منتخب / پیشنهاد ویژه / قلم ضد لک پوست
قلم ضد لک و پیگمانهای قهوه ای می تواند روی لک های قهوه ای رنگ پوست به صورت موضعی اثر کرده و موجب محو شدن لکه های قهوه ای وتیره گردد . این فراورده برای هر نوع پوستی مناسب بوده و با غلظت بالا بدون مواد چرب و عاری از هرگونه مواد رنگی می باشد . عصاره ریشه شاه توت ژاپنی با مهار تیروزیناز باعث محوشدن لکه های قهوه ای رنگ می گردد . عصاره خارا شکن  Saxifragusخاصیت ضد التهابی داشته و قرمزی و سوزش پوست را برطرف میکند . تانن موجود در این عصاره مانع از اکسیداسیون چربی ها گردیده و بر ضد رادیکالهای آزاد عمل میکند همچنین آربوتین که در این عصاره یافت میشود مولکولی طبیعی با خاصیت سفید کنندگی می باشد . عصاره ریشه Scutellaria خاصیت ضد التهابی داشته و موجب مهار تیروزیناز ) محو شدن لکه های قهوه ای ( می گردد . عصاره آب انگور مهار کننده تیروزیناز می باشد .ویتامین E استات و ویتامین A پوست را در مقابل رادیکانهای آزاد محافظت کرده و موجب بازسازی و رشد و نمو سلولهای پوستی می گردد . ترکیبات مرطوب کننده موجب نرم کنندگی و لطافت پوست شده و خاصیت آرامبخش دارد .
• ترکیبات فعال :
عصاره ریشه توت ژاپنی ، عصاره گیاه خاراشکن ، عصاره ریشه گیاه Scutellaria ، عصاره آب انگور، ویتامین E ، ویتامین A و ترکیبات مرطوب کننده .
• روش مصرف :
قلم ضد لک و پیگمانهای قهوه ای رنگ را روی پوست تمیز و و دقیقا روی نقاط رنگی استفاده کرده تا نیم ساعت بعد از استفاده ،از شستن پوست خودداری نمایید . این عمل را چند بار در هفته و بمدت 6 تا 8 هفته ادامه دهید . از تماس با چشم خودداری نمائید .
 
  •   ایران، تهران،ابتدای بزرگراه چمران،پارک وی، روبروی هتل استقلال، کوچه تیر، پلاک 7  
  •   -2774 -(021) -98+
  •   3860 -2620 -(021) -98+
  • info@takchehreh.com

عضویت درخبرنامه