سخن مدیر عامل - شرکت تک چهره
  خانه / inner / فارسی / سخن مدیر عامل

پروردگار یکتا را سپاس می گوییم که انگیزه ، نیروی تفکر و توان حرکت را به ما ارزانی داشت  تا در تلاطم امواج سهمگین بحرانها در صدد رفع  موانع بر آییم و با مد نظر قرار دادن باور همیشگی خود که در دل هر تهدید فرصتی نهفته است  همواره در پویش و کوشش باشیم تا بهترین ها را برای ایرانیان به ارمغان آوریم.
دوران جدیدی در خانواده بزرگ گروه یاقوت رویان  در حال شکل‌گیری است. فراز و نشیب سالیان گذشته، آموخته‌های ارزشمندی را پیش‌روی ما قرار داده تا به اتکاء آن‌ها، در مسیر تولید دارو در داخل کشور گام بر داریم. ما در شرکت داروسازی سپید طب نیا بر این باوریم که از آغاز  بر ایجاد، گسترش و مبادله شناخت در درون سازمان خود همت گماشته و با شناخت ساختار انسانی مبانی اعتماد را وسعت بخشیده تا روابط عاطفی را در جمع سازمانی خویش معنا بخشیم. ما معتقدیم موفقیت حال و آینده شرکت را منابع پرارزش انسانی رقم می‌زنند بطوریکه برخورداری از کمکهای فکری ، رهنمودها و تاثیر گذاری بر گردش امور برای همه افراد میسر بوده و هر فکر نو و ایدهی سازندهای که بتواند اثرگذار باشد با رویکردی تحسین آمیز مورد استقبال قرار می گیرد.
از آنجا که ما  تمامی مردم را خانواده بزرگ خود میشماریم، نیازهای مربوط به سلامت  آنها را دغدغه خود دانسته و همواره متعهد به تلاش در راه رفع این نیازها هستیم .
ما همواره معتقد به اصل بهره‌گیری و استفاده از تکنولوژی‌‌های نوین و به روز دنیا می باشیم و بموازات این تفکر به فرهنگ غنی طب سنتی کشورمان می بالیم و به  اشاعه فرهنگ استفاده از داروهای گیاهی در جامعه ، این میراث علمی گذشته ایران زمین،  پایبندیم  و این مهم را به عنوان یک اصل باارزش باور داریم.
مدیران و پرسنل شرکت داروسازی سپید طب نیا تهیه محصولی سالم از بهترین مواد اولیه دارویی و تولید آن را در شرایط استاندارد و کنترل کیفیت محصول بر  طبق جدیدترین استاندارد های معتبر جهانی  را وظیفه ملی خود می دانند .
سلامت، ایمنی و بهداشت پرسنل همواره از مسائل حائز اهمیت شرکت بوده و در حال حاضر واحد HSE با بهرهگیری از تجارب کارشناس بهداشت حرفهای و پزشک طب کار و همچنین با همکاری مشاوران متعهد در زمینههای محیط زیست، تغذیه، بهداشت روان و... با جدیت تمام در رسیدن به اهداف تعیین شده جهت حفظ وارتقاء سلامت پرسنل  و نهایتاً تعالی سازمان و بهبود کیفیت تلاش می کند .
شرکت داروسازی سپید طب نیا به حفظ محیط زیست و منابع طبیعی متعهد بوده و معتقد است که این سرمایهای است که به کلیه نسلها تعلق دارد و در حفظ این امانت الهی کلیه توان خود را با اعتقاد قلبی  بکار می گیرد .
در شرکت داروسازی سپید طب هر فرد در جایگاه خود حداکثر کوشش خود را برای داشتن کشوری آباد و سربلند بکار می گیرد . به لطف پروردگار حصول به این اهداف قطعی است  زیرا ما به کار خود معتقد بوده و به آن عشق می ورزیم.

  •   ایران، تهران،ابتدای بزرگراه چمران،پارک وی، روبروی هتل استقلال، کوچه تیر، پلاک 7  
  •   -2774 -(021) -98+
  •   3860 -2620 -(021) -98+
  • info@takchehreh.com

عضویت درخبرنامه